Brother LC129XLBK Ink Cartridge, Black
| All | |
| Brändiühilduvus | Brother |
| Brutokaal | 0.12 kg |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross depth master carton | 135.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross height master carton | 95.00 mm |
| Gross width (mm) | 95.00 mm |
| Gross width master carton | 125.00 mm |
| Kogus | 1 |
| Leheküljetootlus | 2400 lk |
| Leheküljetootluse lisamärkus | ISO/IEC 24711 |
| Muud funktsioonid | Approx. for 2400 pages |
| Net weight master carton | 0.25 kg |
| Netokaal | 0.10 kg |
| Paberi mõõdud | A4 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi tüüp | Blister |
| Paper/Pasteboard | 39.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Printimistehnoloogia | Inkjet |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer product name | LC129XLBK |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Tare weight master carton | 0.10 kg |
| Toote tüüp | Black Ink Cartridge |
| Tüüp | Ink Cartridge |
| Ühilduvad tooted | MFC-J6720DW / MFC-J6920DW |
| Värv | black |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: brother lc129xlbk ink cartridge, black, lc129xlbk, brother, tindid ja toonerid


